enedue.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Menu
O nas

Cześć!

Jestem Justyna - pasjonatka edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Wierzę, że każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego moje podejście opiera się na indywidualnym dostosowaniu się do ich unikalnych potrzeb. Do tego, bardzo lubię nawiązywać relacje z dziećmi, bawić się z nimi, obserwować ich potrzeby – tak po prostu widzieć dziecko takim jakim jest.

W mojej codziennej pracy z dziećmi skupiam się na rozwijaniu umiejętności poznawczych, społecznych i emocjonalnych, tworząc różnorodne zajęcia, które inspirują i angażują. Razem z dziećmi odkrywamy fascynujący świat w sposób, który stymuluje ich ciekawość poprzez eksperymentowanie, doświadczanie oraz korzystanie z różnorodnych materiałów, w tym zabawek.

Moje praktyczne doświadczenie w dziedzinie edukacji dziecięcej zdobyłam poprzez różnorodne role: od pracy jako Niania na Zawołanie (własna działalność), przez bycie animatorką zabaw dla dzieci i prowadzenie inspirujących warsztatów artystycznych o emocjach i kreatywności, aż po pełnienie funkcji nauczyciela edukacji przedszkolnej.

Prócz tego odbyłam wiele kursów z zakresu:

 • Komunikacji Bez Przemocy (NVC),
 • Kontrolowania Złości, Agresji i Emocji Trudnych,
 • Terapii Ręki i zaburzeń motoryki małej.

Ukończyłam także podyplomowe studia pedagogiczne (Diagnoza, terapia i edukacja osób ze spektrum autyzmu). Jednak na tym nie poprzestałam i wciąż doszkalam się, by jak najlepiej służyć pomocą dzieciom i ich rodzicom.

Prócz tego, że dobrze dobieram zabawki do potrzeb dziecka (nawet zdobyłam pseudonim wśród rodziców dzieci przedszkolnych “Pani od zabawek” ;)), także pomagam rodzicom i dzieciom m.in. w obszarach:

 • wspierania prawidłowego rozwoju poznawczego, emocjonalnego, społecznego i rozwojowego dziecka,
 • adaptacji przedszkolnej,
 • motoryki małej, zwłaszcza w zakresie terapii ręki (mój konik!).

Zawsze chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomagając rodzicom, którzy do mnie przychodzą. 99,9% z nich jest zadowolonych z rezultatów.

Prywatnie jestem żoną wspierającego mnie męża i mamą wspaniałej i radosnej czterolatki. Bycie mamą jest dla mnie niezwykle radosnym, ale i wymagającym doświadczeniem. Zresztą dla której mamy nie? Największą radością w macierzyństwie jest dla mnie bezwarunkowy uśmiech mojego dziecka, beztroskość dzieciństwa oraz jej umiejętność rozluźniania atmosfery w różnych sytuacjach. Doceniam również jej naturalną mądrość, ciekawość świata oraz sposób, w jaki radzi sobie ze swoimi lękami i emocjami. Moje doświadczenie w wychowywaniu mojego dziecka jest dla mnie nieocenione i stanowi pomoc w codziennych wyzwaniach. Zdaję sobie sprawę, jak istotne jest budowanie autentycznej relacji od samego początku, bez fałszywych obietnic, ustanawianie jasnych granic i konsekwentne ich przestrzeganie oraz umiejętność zrozumienia dziecięcych doświadczeń bez ich bagatelizowania.

 

Dlaczego sklep z zabawkami?

Jako mama i nauczycielka wiem, że każde dziecko ma potencjał do rozwoju, ale często brakuje mu odpowiednich narzędzi. Przekonałam się o tym wielokrotnie podczas niezliczonych zakupów, zarówno do mojej pracy przedszkolnej, jak i dla mojej córki. Zauważyłam, że istnieje nadmiar zabawek, które nie przynoszą wartości edukacyjnej ani rozwojowej, a jedynie zajmują miejsce na półkach. Frustracja, która często towarzyszyła mi przy wyborze odpowiednich zabawek i akcesoriów (a także przy wyrzucaniu ich…), była i jest moim paliwem napędowym do stworzenia lepszego świata dla dzieci. Świata, w którym mogą one swobodnie eksplorować, uczyć się i rozwijać, korzystając z produktów wysokiej jakości, dostosowanych do ich potrzeb.

Rodzice często kupują kolejne zabawki bez zastanowienia, kierując się sloganami typu „bo modne”, „bo trzeba”, „bo każdy ma”, zamiast szukać zabawek naprawdę wartościowych i rozwijających. W moim butiku nie chcę sprzedawać zabawek, które są tylko kolejnym produktem, mającym obciążyć kieszeń rodzica i zostać wrzuconym w kąt za parę dni. Dla takich produktów mówię stanowcze: nie! Dlatego w ene due oferuję niewielką, ale wyselekcjonowaną i sprawdzoną przeze mnie pulę zabawek, które są naprawdę potrzebne dla rozwoju dziecka. Takich, które uczą różnych umiejętności i które można wykorzystać na prawie nieskończenie wiele sposobów. Bez obaw, nie zostawię Cię tutaj sama/samego – o tym, jak dać kolejne i kolejne życie zabawkom, będę pisała na blogu oraz w dołączanych do zakupów scenariuszach zabaw.

Chcę wspierać rodziców w dokonywaniu wyborów, które naprawdę wspierają rozwój ich dzieci i pomagają im osiągnąć pełnię swojego potencjału. Dlatego też powstał ten sklep. Chcę zarażać rodziców swoją rodzicielską energią i pasją, pomagając im dokonywać wyborów, które naprawdę wspierają rozwój ich dzieci.

Jestem przekonana, że dzieci nie potrzebują ogromnej ilości zabawek. Najważniejszy jest odpowiedni ich dobór, tak aby miały one konkretny cel i przeznaczenie. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz zabawki, które pobudzają wyobraźnię, rozwijają zdolności dziecka, wspierają i angażują. Ale także sprawią, że dziecko będzie czymś skupione i tym zafascynowane.

Na sam koniec warto pamiętać, że zabawki pełnią różnorodne role w życiu dzieci:

 • wspierają ich rozwój, wspomagając przyswajanie wiedzy,
 • rozwijają umiejętności logicznego myślenia oraz wyobraźni,
 • dostarczają wiele radości i ekscytacji,
 • rozwijają zdolność do odgrywania różnych ról i sytuacji,
 • uczą wartości oraz umiejętności społecznych.

Dla dzieci są one ważnym elementem rozwoju i pozwalają im tworzyć cenne wspomnienia z dzieciństwa. Edukacja to fascynujący proces, a zabawki stanowią nieodłączną część tej niezwykłej podróży.

Dlatego, Drogi Rodzicu, jeśli chcesz widzieć uśmiech na twarzy swojego dziecka, pragniesz, aby dobrane zabawki stymulowały kreatywność, ciekawość i radość z odkrywania świata oraz uwolniły ogromny potencjał drzemiący w Twoich pociechach – zapraszam do wspólnej podróży po świecie dobrze dobranych zabawek.

Justyna – Twój doradca ds. zabawek

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl